.

.

Dispalang Вселената Галаксија Печати Рамо BagChildren Круг Ранец Градинка Бебе Училиште Торба Деца Schoolbag Mochila Infantil

Dispalang Вселената Галаксија Печати Рамо BagChildren Круг Ранец Градинка Бебе Училиште Торба Деца Schoolbag

Оценка на посетителот:

DEN 623.52
Залиха
Достапно за нарачка


Dispalang Вселената Галаксија Печати Рамо Bag Children Круг Ранец Градинка Бебе Училиште Торба Деца Schoolbag Mochila Infantil

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Ширина:
7cm
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Висина:
23cm
Материјал Состав:
600D полиестер
Објектот Тежина:
200g
Број На Модел На:
Гласник Кеси
Објектот Должина:
23cm
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Дами торба Гласник Торба
Стил:
Детската Книга Кеси
ремени :
прилагодлив
боја:
Како се покаже слика
кориснички:
Yes
логото:
на располагање
мулти-функција:
може да биде Ранец & Гласник Торба

Купувачи како што избираат