.

.

Голем 3d мурали,Кинески кинескиот Ѕид позадина de papel parede,ресторан дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба ѕид трудови дома декор

Голем 3d мурали,Кинески кинескиот Ѕид позадина de papel parede,ресторан дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Голем 3d мурали,Кинески кинескиот Ѕид позадина de papel parede,ресторан дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба ѕид трудови дома декор

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Материјал:
Други
Стил:
кинески стил
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT12546348
Шема:
Yes

Купувачи како што избираат