.

.

1pcs УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Цвет/Месечината/Star Смола Шарм Калапи За DIY Intersperse ги Красат Изработка на Накит

1pcs УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Цвет/Месечината/Star Смола Шарм Калапи За DIY Intersperse ги Красат

Оценка на посетителот:

DEN 65.00 -10 %
DEN 72.00
Залиха
Достапно за нарачка

торба
Материјал : Силикон
Количина : 1pcs
Состојба : 100% Сосема Нов

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Објектот Тежина:
17g-42g
Број На Модел На:
MJ

Купувачи како што избираат