.

.

Сопствени 3D големи mural,апстракт mural боја мали кругови de papel parede ,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Сопствени 3D големи mural,апстракт mural боја мали кругови de papel parede ,дневна соба со софа ТВ ѕидот во

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D големи mural,апстракт mural боја мали кругови de papel parede ,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат