.

.

Турбо Кертриџ CHRA GT1544V 753420 750030 740821 740821-0002 753420-0005 За Форд За Фокус Berlingo Xsara Picasso DV6TED4 1.6 L

Турбо Кертриџ CHRA GT1544V 753420 750030 740821 740821-0002 753420-0005 За Форд За Фокус Berlingo Xsara Picasso

Оценка на посетителот:

DEN 3987.00 -10 %
DEN 4429.92
Залиха
Достапно за нарачка


Турбо кертриџ chra core GT1544 V 753420-5005 S 753420 753420-5005 S 753420-5004 S 753420-0004 753420-0002 750030-0002 0375 J6 0375 J8 0375 J7 9660641380 9663199280 9650764480 9654128780 Турбополнач за Citroen C2 C3 C4 C5 За Форд За Фокус За Peugeot 307 Моторот : DV6 TED4 1.6 L HDI 110 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
GT1544 V 753420 750030 740821
753420-5005 S 753420-5004 S 753420-0004 753420-0003 753420-0002
750030-0002
740821-0002 740821-0001
0375 J6 0375 J8 0375 J7 9660641380 9663199280
9650764480 9654128780 9656125880 9657248680
9657531880 11657804903 Y60113700 G 3 M5 Q-6 K682-AE
За Citroen Berlingo Xsara Picasso C2 C3 C4 C5
За Форд За Фокус За Peugeot 307 1.6 L DV6 TED4 1.6 HDI 110 HP 2005 - За Peugeot 1007 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2004 - За Peugeot 206 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2004 - За Peugeot 207 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Еуро 4 Година : 2004 - За Peugeot 307 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2004 - За Peugeot 308 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Еуро 4 Година : 2007 За Peugeot 3008 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2009 - За Peugeot 407 1.6 HDi 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2004 За Peugeot 5008 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2009 За Peugeot Partner 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2005 Година - За Ford C Max 1.6 TDCI 110 HP Моторот : DV6 TED4year : 2004 - За Форд За Фокус 1.6 TDCI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2004 - За Ford C Max /За Фокус 1.6 TDCI 114 HP DV6 TED4 година : 2005 година - За Ford Mondeo 1.6 TDCI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2004 година За Mazda 3 1.6 D 107 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2006 Година - За Мини Купер 1.6 D 107 HP Моторот : W16 Година : 2005 Година - За Volvo V50 1.6 D 110 HP Моторот : D4164 T Година : 2004 - За Volvo S40 1.6 D 110 HP Моторот : D4164 T Година : 2004 - За Volvo C30 1.6 D 110 HP Моторот : D4164 T Година : 2006 За Citroen Berlingo 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2005 За Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI 110 HP DV6 TED4 Година : 2004 - За Citroen C2 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2005 година За Citroen C3 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2006 Година - За Citroen C4 1.6 HDI 110 HP Моторот : DV6 TED4 Година : 2004 - За Citroen C5 1.6 HDI 110 КС Моторот : DV6 TED4 Година : 2005 -
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Материјал Тип:
К18 753420-5005S 753420-5004S 753420-0004 753420-0002 750030-0002
Автомобил Производител:
Citroen
Име На Модел:
GT1544V 753420 750030 740821 CHRA За Citroen C4 307 DV6TED4 1.6 L HDI
Објектот Ширина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2kg
Поставување на Возило:
Пред 9656125880 9657248680 9657531880 11657804903 Y60113700G
Модел Година:
2005-
Објектот Должина:
10inch
Frequence Опсег:
. 0375J6 0375J8 0375J7 9660641380 9663199280 9650764480 9654128780
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија 3M5Q-6K682-AE 3M5Q6K682AE
Објектот Висина:
12inch
Име На Модел:
GT1544V 753420 750030 740821 Турбо Турбополнач турбина Кертриџ CHRA
Автомобил модел:
За Citroen Berlingo Xsara C3 C4 C5 За Форд За Фокус За Peugeot 307
моторот моторот:
DV6TED4 1.6 HDI 1.6 L 110HP 2005 - 3M5Q6K682AE
Дел Бр.:
753420-5005S 753420-5004S 753420-0004 753420-0002 750030-0002
ОЕМ Бр.:
0375J6 0375J8 0375J7 9660641380 9663199280 9650764480 9654128780
Дел No:
740821 0002 740821 0001 740821-0002 740821-0001
Дел NO..:
753420 5005S 753420 5004S 753420 0004 753420 0002 0002 750030
Дел Број:
750030-0002 740821-0002 740821-0001 7500300002 7408210002 7408210001
Дел Број ..:
750030 0002 740821 0002 740821 0001
Дел Број .:
9656125880 9657248680 9657531880 11657804903 Y60113700G 3M5Q-6K682-A

Купувачи како што избираат