.

.

домаќинка Сакура тенџере серија мултифункционален тенџере со висока температура керамички тенџере супа тенџере оброците чорба

домаќинка Сакура тенџере серија мултифункционален тенџере со висока температура керамички тенџере супа тенџере

Оценка на посетителот:

DEN 3517.00 -48 %
DEN 6763.20
Залиха
Достапно за нарачка


16 W33-06
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Карактеристики на предлогот

боја:
Жолта, Црвена, Бургундија
Тип:
Јадења
садот покријте:
Со Тенџере Маска
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Тип:
Јадења
НЕМА.:
16W33-06
Боја Класификација:
3.5 L орхидеи тенџере 4L 4L 3.5 L орхидеи тенџере супа тенџере
Текстурата на материјалот:
Грнчарството Глина
Дали постои подарок:
Не подароци
Дали постои маска:
Капа

Купувачи како што избираат