.

.

1/10 рк роботи обратна предни и задни оски за Axial Wraith

1/10 рк роботи обратна предни и задни оски за Axial Wraith

Оценка на посетителот:

DEN 10815.00 -8 %
DEN 11755.20
Залиха
Достапно за нарачка

1/10 рк роботи обратна предни и задни оски за Axial Wraith
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Алуминиумска конструкција
Црна и Црвена боја
Директно Одговара
ЌЕ ДОБИЕТЕ :
Еден пар Заврши Предната и Задната Оска Собрание

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
axial
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
CVD

Купувачи како што избираат