.

.

2018 Нови Пристигнување Мода Европската Американски Стил Убава Девојка Бонбони Боја Чипка Голема Chiffon Лак Цвет Шапка

2018 Нови Пристигнување Мода Европската Американски Стил Убава Девојка Бонбони Боја Чипка Голема Chiffon Лак

Оценка на посетителот:

DEN 48.00
Залиха
Достапно за нарачка


Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 -7days www.dhl.com EMS Околу 3 -7 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 10-30 дена www.17track.net/Index En.html e Packet Околу 7 -15 дена www.usps.com Продавачот за Испорака Метод За 7 -15 дена www.4006877805.com/EN/ Забелешка : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
bestybt
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
QYH70163
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Тип На Објект:
Headwear
боја:
6 боја за да изберете
Пол:
Девојки
Тежина:
30g/pc
Возраст:
Бебе Девојка
Is_customized:
Yes
madeway:
Рачно изработени
Стил:
Цвет

Купувачи како што избираат