.

.

10pcs 1/8 Инчи 3.175x25mm месо тело 1 Flute Карбид Спирала Крајот Мелница CNC Рутер Битна Алатка За на доградба на Акрилни ПВЦ Дрво И Други Материјали

10pcs 1/8 Инчи 3.175x25mm месо тело 1 Flute Карбид Спирала Крајот Мелница CNC Рутер Битна Алатка За на доградба

Оценка на посетителот:

DEN 421.00 -50 %
DEN 841.92
Залиха
Достапно за нарачка


Функција :
Користење на прецизна машина алатка мелење надвор единствена спирала сечилото агол, да се подобри острината.
Дизајн на огромен спирала и празнење чипови, за да се спречи држејќи нож, подигање на ефикасноста на производството.
Висок concentricity, не-стап crumbs, не се црни, да се зголеми брзина.
Боја : Sliver
Материјал : Метал
Големина : 3.175x25mm(нож должина 25мм,вкупната должина 50mm)
Тежина : 54g
Погодни за : Акрил, PVC, дрво и други материјали.
Пакет се вклучени :
10pcs ножеви

Карактеристики на предлогот

Вкупна Должина:
50mm
Број На Модел На:
NO
Дијаметар:
3.175 mm
Бренд Име:
WOLIKE
Материјал:
Метал
Обложување:
Други

Купувачи како што избираат