.

.

QIDIEHUA Едноставна Антички Сребрена Пеперутка Ѓердани Приврзоци Жена Шарм Multicolor Долг Синџир на Pendant Дрво Монистра Изработка на Накит

QIDIEHUA Едноставна Антички Сребрена Пеперутка Ѓердани Приврзоци Жена Шарм Multicolor Долг Синџир на Pendant

Оценка на посетителот:

DEN 121.00 -15 %
DEN 142.08
Залиха
Достапно за нарачка


Опис на производот : Убава dirndl накит направени од дрво монистра, дрво ѓердан направени со рака има удобно се вклопуваат. сребрена пеперутка pendant ѓердан,можете да ги носите во било прилики и тоа го прави да се фаќање на око. Совршен за Лична чување, Идеален Подарок за себе, за девојка, за блиски пријатели, за ќерка, за мајка ти, за наставниците, за Годишнини, Специјални Прилики, Роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Мајки Ден, Наставниците Ден и така натаму. Совршен подарок за една се негува.
Материјал : цинк легура (без никел), дрво монистра
Pendant Големина : 50mm
Синџир Должина : околу 80см
Тежина : околу 54g (без пакување)
Обложено : Антички Сребрен (другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : Со OPP Кеси Вашите дизајни и wholesales се добредојдени Повеќе Квантитет Повеќе Попуст на Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика Ова одговара на барањата на еу за животната средина
Белешки За Избор
Ако сакате да дизајн било која од вашите сопствени ѓердан,ве молиме да ни кажете на вашите умови или какви било детали,ние може да ви помогне да го произведува, или било кој стил слики кои сакате да ги испробате,добредојдени да ни испратите ваша слика или примерок. ние сме мило да го направи тоа .
1.поради светлината и на екранот за поставување разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.ве молиме погледнете го Слика Опис за големината детали. Русија Клиент Забелешка : за Да се осигура дека можете нормално да прими предмети,ве молиме користете вашиот полно име и правилен поштенски код да се направи цел,ви благодариме за вашата поддршка. 1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS,Fed Ex,DHL),plsease да контактирате со нас преку trademanager или е-пошта.ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2.Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот.Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе добри и квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации,само на ваше име. 1.Ние прифаќаме alipay тука. 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 1.Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. 2.Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.Во таков случај,ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.Ве молиме ни e - mail. 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да leav negaive повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.бидете среќни,ви благодарам многу.

Карактеристики на предлогот

Должина:
80CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
Бренд Име:
QIDIEHUA
Стил:
Тренди
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
MX094
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
50mm
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
боја:
црна, беж браун сина зелена
производство:
ји ву минг xuan накит Фабрика

Купувачи како што избираат