.

.

DoreenBeads 10PCs Метални Легури Кабелот Крајот Конусна Накит Одлуки Костим Јакна Џемпер Додатоци за Кеси DIY Занает Снабдување

DoreenBeads 10PCs Метални Легури Кабелот Крајот Конусна Накит Одлуки Костим Јакна Џемпер Додатоци за Кеси DIY

Оценка на посетителот:

DEN 108.00 -30 %
DEN 154.08
Залиха
Достапно за нарачка

Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст
100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот!
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа . Ви благодариме за вашата поддршка!
- Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Ако постои било каква промена на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот . Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и
лошите временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
- Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,
Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн . Плаќање од страна на Зачувам е безбедно.
Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
- Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации.
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
- По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
затка
Големина:
13*10mm, small hole 5mm, big hole 7mm
Метал Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
DoreenBeads
Техника:
позлата
Функција:
/
Затка Тип:
кабелот крајот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AE051292 AE051293 AE051294
Големина:
13*10мм

Купувачи како што избираат