.

.

Кејт 10X20FT Свадба Фотографија Позадина Цвет Ѕид Фаза Фаза Партија Студио Позадина Деца Позадини За Фото Студио

Кејт 10X20FT Свадба Фотографија Позадина Цвет Ѕид Фаза Фаза Партија Студио Позадина Деца Позадини За Фото Студио

Оценка на посетителот:

DEN 992.00 -9 %
DEN 1089.60
Залиха
Достапно за нарачка


Бренд Кејт
Со цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.
Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.
Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадина
Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или e-mail.
Молиме забележете :
Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)
1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.
2.Максимална лесна ширина на 300cm;
3.Ќе добиете само во позадина без да застане.
4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.
Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.
1. поради преклопување на објектот ќе имаат некои набори во транзит,но тоа може да се пеглаат,како и на вести.
2.Оваа позадина може да се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 1-3 работни денови за да се произведе цел.Обично ние испрати на сад страна на курирската служба DHL,тоа е 3-7 warking dayas ,Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена(брза испорака начин е 10-20days);Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака,ние ќе го избере подобар превозот начин за вас

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
H100 X W150CM, H150 X W200CM, H150 X W220CM, H200 X W200CM, H200 X W300CM, H250 X W250CM, H300 X W300CM, H300 X W600CM, прилагодите контакт
Број На Модел На:
ZJ-HDR0620
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
кејт
Стил:
Деца
Материјал:
густа ткаенина
Пакет:
Yes
Стил:
Новороденче,деца,девојка,свадба
се применуваат:
Fastivel,Сезона,Сцени .свадба
Користат за :
фотографски позадина,отпечатоци фотографија,фото кабина позадина
Материјал:
дебела крпа,Без браздата, може да се мијат, може да се користи постојано
Други Снабдување:
фото студио, фото реквизити
клучен збор:
Затворен,Свадба,Позадина,Роденден позадина
Големина (мм):
custom size
превозот:
Пакет Други Снабдување со фото propsCustom Направи
KEYWORD1:
новороденче фотографија backdrops,фото студио позадина

Купувачи како што избираат