.

.

Европската ЕУ Приклучок за Кабелот за Напојување на ЕУ Евра C7 Слика 8 Напојување Доведе Кабел Жици 1.5 м 5ft 0.75 мм За Батеријата Полначи PSP 4 Лаптоп

Европската ЕУ Приклучок за Кабелот за Напојување на ЕУ Евра C7 Слика 8 Напојување Доведе Кабел Жици 1.5 м 5ft

Оценка на посетителот:

DEN 44.00 -30 %
DEN 62.88
Залиха
Достапно за нарачка

75 mm2 x 2 Диригент материјал : бакар Изолација материјал : ПВЦ Кабел должина : околу 150 cm Тежина : околу 74g
Пакетот Вклучува : 1 x ЕУ plug C7 слика 8 моќ кабел за кабелот
Answer : ___________________________ Note :
Кабел должина и приклучок може да се прилагоди, ве молиме слободно контактирајте со нас побара цената и MOQ !
Ние сме глобален интернет трговија на големо компанија која испорачува производи директно на потрошувачите ширум светот.Телефонски Број се препорачува за повеќе точна испорака. Како да се опише на стоката итн. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro8000. Самите фабрика и некои нашите соработка фабрики бидете сигурни дека можеме да понудиме добар OEM/ODM услуга за нашите клиенти кои сакаат прилагодено производи со себе дизајн или бренд. Ве молиме оставете ни го вашето EORI / ДДВ / RFC број ако имате кога ќе избор Изразат начин, тоа побарано од страна на превозот на компанијата . Ако сакате да се плати за цел со другите плаќање ве молиме слободно контактирајте со нас!
Позитивни повратни информации ќе бидат оставени откако ќе се потврди на редот! И ви благодарам за вашите позитивни коментари и повратни информации. Основана во 2010 година,Што е понуден клиенти удобен начин да се продавница за широк избор на производи по атрактивни цени преку интернет веб-сајтови. Во моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни.Ние вистинска надеж,како купувачот очекување е поинаков,кога ќе се незадоволни со било производ или во нашата служба можете да прво да ги споделите со нас и да ни даде разумен рок да го реши проблемот за вас со нашата искреност и професионален однос. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна.Ние ќе ве информираме преку твојот регистрирани e-mail по вашата нарачка е испратена надвор од нашиот магацин.
Известување
Сите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница.
Објектот Карактеристики : 100% сосема нов power кабел кабелот мала тежина и компактен дизајн Жица мерач : 0. Но дефинитивно производот форма е исто како слика. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Овие полначи се на купувачот одговорност. Експрес испорака времето зависи дестинација и други фактори; тоа може да трае до 3-15 работни дена. Нормално сите нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена од денот на исплата или датумот на e Check се брише. Како што се, ние исто така се обидуваме се потрудиме да се избегне било неутрален или негативен фидбек предизвикани од било невнимание или недоразбирање. Важно давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака)друштво или кога ќе ги собереш на објектот до. Кина пост воздух mail време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20-50 работни дена.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DelightFire
Машки Крајот Тип:
AS
Женски Крајот Тип:
IEC
Број На Модел На:
C7 до ЕУ plug моќ кабел за кабелот
is_customized:
Yes
Примена:
Targi Електроника
Тип:
AC Кабелот за Напојување
Карактеристики:
моќ кабел за кабелот
Приклучок Тип:
EU
SKU:
apc0056001

Купувачи како што избираат