.

.

Зима жените корејската верзија на подебели плус сомот Колеџ правец лабава алги јакна маскирани џемпер

Зима жените корејската верзија на подебели плус сомот Колеџ правец лабава алги јакна маскирани џемпер

Оценка на посетителот:

DEN 1519.00 -30 %
DEN 2169.60
Залиха
Достапно за нарачка

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големината на Градите Ширина Облека должина Полите cm инчи cm инчи cm инчи М 136 53.54 64 25.20 86 33.86 L 140 55.12 65 25.59 88 34.65 XL 144 56.69 66 25.98 90 35.43 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Памук&Акрилик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
AL869
Тип На Објект:
Cardigans
Јака:
Маскирани
Бренд Име:
zeongro
Дебелина:
Дебели
Затворање Тип:
Отворете Бод
Техника:
Компјутер Плетени

Купувачи како што избираат