.

.

HD Печатени 5 Парче Платно Уметност Златна Кошарка Сликарство Игра со Топка Ѕид Слики за Дневна Соба Модерна Бесплатен Превозот CU-2685A

HD Печатени 5 Парче Платно Уметност Златна Кошарка Сликарство Игра со Топка Ѕид Слики за Дневна Соба Модерна

Оценка на посетителот:

DEN 335.00 -25 %
DEN 446.88
Залиха
Достапно за нарачка


Изберете повеќе дизајни pls кликнете тука :
Искрена соработка, Поддршка за вашиот успех!
1.
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис .
4) Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата
За нас : Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме промет на големо со нафта сликарство снабдувачот во Кина! Ние нудиме комерцијални масла, квалитетни масла и музеј квалитет оригинални масла да се сретне со барањата на различни масла пазарот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку онлајн порака или e-mail.Голема Цел Од Голем Попуст! Добредојдовте на големо врамени/формулиран сликарство и dropshipping. Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања во рок од 24 до 36 часа за да се гарантира. Ние ќе се направи нова слика за вас и да ја испратите на вашата врата. Ве молиме ни e-mail веднаш пред да се врати ставки (во иста состојба како што беше испратам до тебе). Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар.Плаќање Methords
Зачувам
Ние претпочитаат Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно). Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3. Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.
Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!!
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори.
Се надеваме дека ќе се воспостави искрен однос со нашите клиенти.Количина
2.
Се Прилагодите Слика :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно. Не остави никакви повратни информации за Aliexpress, вие ќе бидете задоволни со мојот одговор и на нашите корисници на услуги.
Ние, исто така може да наслика според вашите барања или фотографии.
3) за Вашето задоволство на нашите производи е 100% гарантира. Ние може да се наслика различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, цвет, портрет, поп-арт, итн.
Кредитна Картичка :
Ние може да ги прифати сите видови на голема кредитна картичка (Visa/Master/Discover/American Express) преку Зачувам, а вие се уште можете да платите со кредитна картичка, како гостин член на Зачувам кога ќе го заборавите вашето Зачувам лозинка или да не имаат Зачувам сметка постави.
Големина на :
големина 1 : 20x35cmx2pcs, 20x45cmx2pcs, 20x55cmx1pc (8x14x2, 8x18x2, 8x22inch x1 )
големина : 10x15cmx2pcs,10x20cmx2pcs,10x25cmx1pc (4x6x2, 4x8x2, 4x10inch)
Време На Испорака :
1. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики. Ви благодариме. Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите.
2) Само оштетен, погрешно предмети се предмет да се врати. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.Вашиот бизнис успех е нашата цел. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Ние сме за цел да обезбеди рака-насликани масла со висок квалитет и конкурентна цена. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат. Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS, додадете малку повеќе превозот цена.
Политика На Враќање
1) Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
големина 1, големина на
боја:
не врамени, со врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
Artsailing
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Форма:
Во комбинација
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
CU-2685A
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Медиум:
Платно Печатење
Предмети:
кошарка

Купувачи како што избираат