.

.

Трговија на големо 5pieces ЕЛ Производ ЕЛ Жица Блескав Очила со Звук активира Возачот за ноќта на Вештерките Партија Декорација

Трговија на големо 5pieces ЕЛ Производ ЕЛ Жица Блескав Очила со Звук активира Возачот за ноќта на Вештерките

Оценка на посетителот:

DEN 1747.00 -10 %
DEN 1940.64
Залиха
Достапно за нарачка


Трговија на големо 5pieces ЕЛ Производ ЕЛ Жица Блескав Очила со Звук активира Возачот за ноќта на Вештерките Партија Декорација
Спецификација :
Ова е ЕЛ Двојно Шик очила за сонце со функција на Звук на активен и Блескави.
- 10 Lighting Бои се Меша и Натпревар : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела, Зелена, Лимон Зелена. (Ве Молиме Да Напомена Дека Која Боја Ти Треба Кога Ќе Го Поставите Цел, Или Ние Ќе Брод По Случаен Избор)
- Powered By : 2 x AAA Батерии (Не се Вклучени)
- Мулти Функција : Стабилен На, Трепка, Звук активирано, Исклучете
- Објектот Тежина : 73g/pc
- Материјал : Пластика
- Кога ќе го притиснете копчето, ќе се најде на светлината има четири начини : постојана светлина, трепкачко светло , звук на активен и исклучување.
- Може да се користи на било Повремени како што се Он, Привремени, Позитивни Страни, Дискотеки, Клубови, Haloween ,Родендени, Празници и Настани
Пакет Вклучувајќи :
5 x Двојно Бои ЕЛ очила за сонце ( ве Молиме да Напомена Дека Која Боја Ти Треба Кога Ќе Го поставите Цел, Или Ние Ќе Брод Случајно! )
5 x 3 V Батеријата Случај & Контролер
5 Стил Се Прикаже :
Детали :
Примена :
ЕЛ Жица Карактеристики :
1. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
2. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина.
3. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски.
4. Понуда За 360 Степени На Осветлување.
5. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
6 Може да се Користи За Играчки/Занает Декорација, Дрво Декорација,Носии, Автомобил Декорација, Околу Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.

Карактеристики на предлогот

Повод:
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Број на Компјутери:
5pcs
Блескав Време:
12~15 часа (2 X AAA Батерии)
Број На Модел На:
dc3v
боја:
Двојно Бои(10 бои се Меша и натпревар)
Инверторот Функција:
мирно на/Трепка/Звук за вклучен/ ИСКЛУЧЕН
користат за:
Фестивалот и cosplay и така натаму
Материјал:
Пластични
Пол:
Жени,Мажи
Стил:
Новина
Напојува со:
2-AAA Батерии( не вклучувајќи)
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Количина:
5 парчиња

Купувачи како што избираат