.

.

5pcs Нови Pathfinder V2 vape mods сува Трева Испарувач Vape Пенкало 2200mah Vape Електронска Цигара Комплет

5pcs Нови Pathfinder V2 vape mods сува Трева Испарувач Vape Пенкало 2200mah Vape Електронска Цигара Комплет

Оценка на посетителот:

DEN 3312.00
Залиха
Достапно за нарачка


5pcs Нови Pathfinder V2 vape mods Сува Трева Испарувач Vape Пенкало 2200mah Vape Електронска Цигара Комплет
Product Overview Пакување листа :
•1 компјутер. Pathfinder тело
•1 компјутер. USB кабел
•1 компјутер. Четка За Чистење
•3 компјутер. Екстра филтер екран
•3 компјутер. Силиконски отворот ракав
•1 компјутер. Упатство
•1 компјутер. Подарок кутија Карактеристики :
1. Работен напон : 3.3-4.2 V
2. Капацитетот на батеријата : 2200m Ah
3. Променлива температура : Дигитални екранот 200-428 F
4. Употреба : Специјално за сува трева и сите други сува нешто за vapors
Спецификации
Превозот
(1) ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/HKEMS/ФЕДЕКС/HK пост/ТНТ и така натаму express (од врата до врата).
(2) Со воздух; ве Молиме изберете вашиот удобен превозот метод според вашите детали барање.
(3) превозот попуст во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини
Услуги
1. Ние ќе го замени скршен делови со нови делови во следната цел.
2. Track пакет, се додека не го добиете тоа.

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина
Номиналниот Капацитет:
2200MAH
Компатибилен батеријата:
18650
Кратки-коло Заштита Функција:
Yes
Фирмверот Upgradeable:
No
СВТ Прилагодување Режими:
No
Atomizoare Идентификација Функција:
Yes
за КОНТРОЛА на температурата:
No
Бренд Име:
ПОД ДВА
Прегревање Заштита Функција:
Yes
Следење На Функција На Пушењето Број:
No
Компатибилен Модел:
Pathfinder V2
Број На Модел На:
Pathfinder V2
Тип:
со батеријата
USB полнач:
Yes
Силиконски Случај:
No
Материјал:
Метал
екран:
Yes
Вграден-во Или Надворешна Батерија:
Yes
Изглед:
Цилиндрична Форма
Нисконапонски Аларм Функција:
No

Купувачи како што избираат