.

.

2017 Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser со цвет Арома Diffusers Кул Магла Овлажнител за Office Home Спалната соба Дневна Соба

2017 Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser со цвет Арома Diffusers Кул Магла Овлажнител за Office Home Спалната

Оценка на посетителот:

DEN 873.00 -30 %
DEN 1247.52
Залиха
Достапно за нарачка


2017 Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser со цвет Арома Diffusers Кул Магла Овлажнител за Office Home Спалната соба Дневна Соба
Превозот :
- Имаме сите видови на превозот начин, можете да контактирате со нас да изберете омилен превозот начин.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
- Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата.
- Ние само брод да се потврди цел адреси. па ве молиме да ни остават точна адреса кога ќе го поставите цел.
-можете да ги пратите на превозот информации по пратката се пратени, но некои информации не може да се ажурира со тек на време се исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ве молиме љубезно разбирање.
- Ако имате било каков сомнеж за превозот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодарам многу!
Сервис И Повратни Информации
KBAYBO фокус на високо-квалитетни производи, исто така, имаат добар квалитет на услуга за секоја клиенти.
Ако имате било какви сугестии/проблем откако ќе ја прими пратката, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви ги задоволи решение.
Нашиот напредок, бидејќи сите вас!

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
АУ, ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
сертификација:
CE,АДС,RoHS,UR,EMF,EMC,ГШ,УЛ,САШО,LFGB,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Моќност (W):
10W
Класификација:
Humidification
Број На Модел На:
К-H100
Обликот:
Цртан филм
Магла Штекер Количина:
еден
Humidification Метод:
Магла Празнење
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Слаб Излез (литри / ден):
35m/h
Времето на пазарот:
Август-15
Инсталација:
Мини
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Humidistat
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Употреба:
Апарати за домаќинство
Бренд Име:
KBAYBO
Бучава:
Humidifying Капацитет:
380ml/h
Моќност Тип:
A. C. Извор
Примена:
21-30㎡
Времето Функција:
Yes
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Капацитет:
150ml
Напон (V):
DC 12V

Купувачи како што избираат