.

.

Мало ipad анти кражба се прикаже таблета безбедност стојат samsung таблета табела планината ipad аларм држач за полнење за сите бели таблети

Мало ipad анти кражба се прикаже таблета безбедност стојат samsung таблета табела планината ipad аларм држач

Оценка на посетителот:

DEN 2064.00 -14 %
DEN 2400.00
Залиха
Достапно за нарачка


Функција
Обезбедува извонредна безбедност без да навлегува во начинот на вашите клиенти искуство испробувањето на стока, 15 степен низок профил екранот става сите на клиентите се фокусираат на стока. Мала тежина и ненаметлива, Кој е совршено решение за таблети на екранот.
Низок профил display >100d B аларм за јачина на Поддршка далечински управувач Видливи LED индикатор светлото Моќен полнење способност за Поддршка на уредот полнење & аларм Вградена литиум батерија Скриен кабел за чиста презентација Универзална екранот, За различни бренд таблети 180 степен ротација за пријателски клиент искуство Сигурен механички дизајн,Заштитени полнење кабел конектори, Намалување на лажни аларм Алармантно кога : Unpluging или cuting таблета полнење кабел за Отстранување на таблета од сензорот Unpluging или намали смисла кабел Отстранување или љубопитните објект од дното
Пакување листа
Мало ipad анти кражба се прикаже таблета безбедност стојат samsung таблета табела планината ipad аларм држач за полнење за сите бели таблети
1. 1x таблета безбедност стојат
2. 1x Таблета полнење кабли
*Ве молиме оставете порака за ако кабел за Apple или Андроид телефон на друг начин ќе испрати по случаен избор.
3. 1x (Адаптер+ кабел за домаќин)s
* Ве молиме оставете порака која adpater дали треба(ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА,АУ стандард достапен) инаку ние ќе испрати rondomly .
4. 1x Безжичниот далечински управувач

Карактеристики на предлогот

боја:
Apple кабел, Andriod кабел, Тип C кабел
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Видео Интерфејс:
No
Зона Број:
1
Излез Број:
1
Екранот:
No
Бренд Име:
HeyShow
Големина:
136x136x92cm
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Лозинката Тастатура:
Yes
моќност:
Адаптер
Алармот Тип:
Алармот
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Број На Модел На:
TSD012
Производот:
Таблета безбедност стојат ipad екранот планината таблета анти-кражба уреди
Материјал:
ABS
боја:
Бела
Употреба:
Екранот и безбедност за сите видови таблети
Функција:
Батерија+Авто-Полнење+Аларм+Нов пристигнување
decibel:
>100dB
логото:
Може да се прилагоди
Компатибилен:
Сите брендови на таблети
Пазарот:
Светот

Купувачи како што избираат