.

.

ЗА DELL ЗА POWEREDGE C6220 C6320 ДВОЈНА МИНИ САС ДА X6 SATA 13 ИНЧЕН КАБЕЛ GKDTY 0GKDTY

ЗА DELL ЗА POWEREDGE C6220 C6320 ДВОЈНА МИНИ САС ДА X6 SATA 13 ИНЧЕН КАБЕЛ GKDTY 0GKDTY

Оценка на посетителот:

DEN 1513.44
Залиха
Достапно за нарачка


Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел.Вашето задоволство е наша цел. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка.

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
C6220 C6320
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK

Купувачи како што избираат