.

.

03990 Метал Радио Пурпурна Лента За HSP 1/10 4WD RC Модел на Автомобил Кабриолет големата чекор Чудовиште Камион 94111 94107 94118

03990 Метал Радио Пурпурна Лента За HSP 1/10 4WD RC Модел на Автомобил Кабриолет големата чекор Чудовиште Камион

Оценка на посетителот:

DEN 576.00
Залиха
Достапно за нарачка


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
03990
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Бренд Име:
HSP
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Радио Лента
ДЕЛ БР. 03990:
Радио Лента
подносителот на пријавата:
HSP 1/10 КАБРИОЛЕТ АВТОМОБИЛ 94107 94111 94118

Купувачи како што избираат