.

.

Керамички се Повлече, се Справува со Фиока Вади се справува со Бронза Бакар Салон се Справува / Кујната Кабинет се Справува со Кујна Хардвер

Керамички се Повлече, се Справува со Фиока Вади се справува со Бронза Бакар Салон се Справува / Кујната Кабинет

Оценка на посетителот:

DEN 229.00 -8 %
DEN 249.60
Залиха
Достапно за нарачка

5" 7.5" Кристал Копчиња Големи Рачки Салон Повлекува Фиока Вади се Справи со Knob Злато Бела Кујната Кабинет Рачки на вратите Хардвер 128 192 mm цената е за едно парче.
3 големини за да изберете од.
Материјал : цинк легура
Боја : Бисер Бело Злато
Мерења :
Мали Се Повлече
Должина : 6.1" (155 mm)
Ширина : 0.5" (13 мм)
Дупка Проред (центар до центар) : 3.75" ( 96 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.0" (26 mm)
Медиум Се Справи
Должина : 7.6" (195 мм)
Ширина : 0.55" (14 мм)
Дупка Проред (центар до центар) : 5" ( 128 мм)
Кога се инсталира на knob боди 1.0" (27 мм)
Големи Се Справи
Должина : 10.8" (275 mm)
Ширина : 0.55" (14 мм)
Дупка Проред (центар до центар) : 7.5" (192 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.1" (29 mm)
Завртки вклучени .1" (25мм) долго.
Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

Карактеристики на предлогот

боја:
Помали се справи, Средината се справи, Големи се справи со
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
128mm

Купувачи како што избираат