.

.

Стомакот танц носии високи сомот бои камења 338 златни монети стомак танц појаси за жените стомакот танцување хип шамија

Стомакот танц носии високи сомот бои камења 338 златни монети стомак танц појаси за жените стомакот танцување

Оценка на посетителот:

DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка


За стомак танц појас : материјал : кадифе Бои : како слики Size : слободен големина, должина : 150см, широк во средината : 18cm
NO. : FM6135

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Ацетат,Лен,Lycra,Микрофибер,Модални,Најлон,Spandex,Viscose
Број На Модел На:
FM6135
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат