.

.

Облакодери Камења Sunrises и зајдисонцето Небото Куќи, Реки слика mural позадина,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба 3d позадина

Облакодери Камења Sunrises и зајдисонцето Небото Куќи, Реки слика mural позадина,дневна соба со софа ТВ ѕидот

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Облакодери Камења Sunrises и зајдисонцето Небото Куќи, Реки слика mural позадина,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба 3d позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
g
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат