.

.

45 парчиња/кутија Симпатична миленичиња маче животинско мини хартија налепница декорација DIY дневник scrapbooking печат налепница kawaii канцелариски

45 парчиња/кутија Симпатична миленичиња маче животинско мини хартија налепница декорација DIY дневник scrapbooking

Оценка на посетителот:

DEN 47.00 -28 %
DEN 65.28
Залиха
Достапно за нарачка


Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број!
Можете да ги пратите тоа цело време. Ние, исто така, не падне на превозот,се надевам да се направи бизнис со вас!
1 кутија = 45 парчиња
Материјал : Хартија
Лепило : ДА
Pakage вклучува : 45 x хартија налепница
Функција : Користете за албум,дневник книга,scrapbooking итн.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
&
Големина:
&
Бренд Име:
Viety
Возраст:
>6 години
Обликот:
&
Материјал:
Хартија

Купувачи како што избираат