.

.

Универзална Метал Лост Dial Тест Мерач Индикатор Магнетна База На Ротари Флексибилни Switch Магнетни Стојат Носителот Mayitr

Универзална Метал Лост Dial Тест Мерач Индикатор Магнетна База На Ротари Флексибилни Switch Магнетни Стојат

Оценка на посетителот:

DEN 623.00 -35 %
DEN 958.56
Залиха
Достапно за нарачка


HW0002047
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : метал
Стегање дупка со дијаметар : прибл. 8мм
Големина : како што е прикажано во слика
Функција :
Таму е За вклучување/Исклучување на база.
Дизајниран со три зглобовите.
Универзална рака, 360 степен ротација, може да се залепи на било кој агол.
Вклучете магнетна база, ќе може да се движи во било кое време, за да се избегне оштетување на маса и работа површина.
Основата е опремен со алуминиумски постојан магнет, со анти-лабава пролет центар за заклучување механизам, утовар маса заврши со dovetail слот.
Главата може да се ротира со фино подесување уред, во прилог на одржување на обичниот dial индикатор, рачката на маса, но, исто така, задржете на копчето процент со dovetail слот.
Флексибилна, цврста, стабилна.
Едноставна структура, лесен за употреба и одржување.
Трајни производи за употреба.
Се користи за бирање индикатор и рачката dial индикатор, итн.
Пакет се вклучени :
1 x Магнетна База Стојат
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Индикатор Магнетна База
Бренд Име:
Mayitr
Дисплеј Тип:
Аналогни
DIY Материјали:
Металугрија
Макс Мерен Опсег:
0-0.8 mm
Dial Индикатор Стил:
Вертикална

Купувачи како што избираат