.

.

30мм Длабочина Низок Профил 700c Јаглерод Rim Тубуларна Или Цевки Подготвени Супер Светло За Циклус Крст Или Патот Велосипед 28mm Пошироката Дизајн

30мм Длабочина Низок Профил 700c Јаглерод Rim Тубуларна Или Цевки Подготвени Супер Светло За Циклус Крст Или

Оценка на посетителот:

DEN 6826.00 -10 %
DEN 7584.00
Залиха
Достапно за нарачка


Rim Детали : користете патот велосипед / cyclocross ERD 562.5 mm големина 700 C max weigt граница 125kg тип цевки / тубуларна max пневматик притисок 160psi тежина 440g/цевки
390g/тубуларна max зборуваше тензија 330kgf длабочина 30мм зборуваше дупка 16h-32h внатрешна ширина 18.5 mm зборуваше дупка кол 4.5 мм/2.5 mm надворешниот ширина 27.94 mm вентил дупка кол 6.5 mm материја целосна јаглерод висока TG Toray T700 собранието дупка кол 7mm 30мм Длабочина Низок Профил 700c Јаглерод Rim Тубуларна Или Цевки Подготвени Супер Светло За Циклус Крст Или Патот Велосипед 28mm Пошироката Дизајн

Карактеристики на предлогот

боја:
цевки 1 парче, цевки 1 пар
Бренд Име:
Елита
Зборуваше Дупка:
20 - 24 ЧАСА
По завршувањето:
3k UD 12K
Тркала Материјал:
јаглерод
Големина:
700c
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
Систем За Сопирање:
V Кочница
Број На Модел На:
YAn-30мм
is_customized:
Yes
Материјал:
T700 целосна карбонски влакна
Ширина:
28mm
Висина/длабочина:
30мм
Тип:
Тубуларна / Цевки
Rim тежина:
440g/цевки, 390g/Тубуларна
Rim заврши:
Сјајна,Мат
Rim ткаат:
1k,3k,12k,ud
Гаранција:
2 година

Купувачи како што избираат