.

.

20Pcs/многу Вештачка Свила Јавор Лисја Multicolor Лажни Цвет и Лист За Scrapbooking Свадба Партија Декорација Scrapbooking Занает

20Pcs/многу Вештачка Свила Јавор Лисја Multicolor Лажни Цвет и Лист За Scrapbooking Свадба Партија Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 41.76
Залиха
Достапно за нарачка


Услови : 100% Нови Материјали : СВИЛА Глави димензии : 8cm пакет : 20 Глави Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација метар
Нашите предности :
1. Повеќето од нив се во акцијата,можете да го нарачате она што сте заинтересирани,ако сте мало купувачот,ќе може да се плати за тоа право сега ;ако сте трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас berfore ќе плати за нив.Ние ќе ви даде многу competitve трговија на големо цена.
2. 6 години искуство во трговијата и производството
3. Професионален Развој Тимот
4. Фабриката штекер,со Висок Квалитет и Конкурентна Цена
5. Брза Испорака
6. Членство Политика
* Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 48-72 часа.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата)
* 72 Часа по правило е само применува за мали наредби и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило.
* Ние обично брод преку Кина Пост Воздух Mail (ова се сите бесплатен превозот), EMS вашиот производ, ако имате посебни барања други курир кој бара од вас да ги сноси сите поштенски, што е потребно за 15-39 дена за да стигнат до вашата локација.
Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн.)
*Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер итн.
* Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел.
* Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји. * Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.
* Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.
* За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас.
* Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета.
* FREE : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка
Step1) Контакт преку 's трговија порака или e-mail
Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Цвет Стил:
Ливчиња
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
Свила Лист Зелени Лисја Вештачко Цвеќе
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
Nanairo
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Големина:
за 8cm
Место на Потекло:
Кина
Вид:
Екранот Цвет
Материјал:
Свила
боја:
Рен,жолта,Зелена
Тип:
Лист-форма

Купувачи како што избираат