.

.

Smartable Висока Тули Technic со една Дупка 1x2 Градежни Блокови делови DIY Играчки Компатибилен Legoing Technic Играчки 130pcs/многу

Smartable Висока Тули Technic со една Дупка 1x2 Градежни Блокови делови DIY Играчки Компатибилен Legoing Technic

Оценка на посетителот:

DEN 461.00 -5 %
DEN 484.80
Залиха
Достапно за нарачка


[Забелешка] :
Ако сакате масовно се купи, или сакате да видите/да знаат повеќе, за било какви прашања, ве молиме порака ,ви Благодарам.
[Точка Име] : Smartable Висока Тули Technic со една Дупка 1x2 Градежни Блокови делови DIY Играчки Компатибилен Legoing Technic Играчки 130pcs/многу
[Производи Пакување] : opp вреќа или Картонска кутија
[ Материјал ] : Б брави-висок квалитет и безбедна ABS
[Пакет вклучуваат] : со една Дупка 1x2 Градежни Блокови делови 130pcs
Еден многу само може да изберете една боја или мешани бои,и ако ви се допаѓа две бои , може да се купи две многу ,и така натаму.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Блокови
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
1x2 со една Дупка
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
сертификација:
3C
Бар-кодот:
Yes
3C:
Сертификат
Предупредување:
не се јадат
Возраст Опсег:
> 6 години
Број на бар-кодот:
1612112
Бренд Име:
SMARTABLE
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули

Купувачи како што избираат