.

.

10pcs/многу 925 сребрен едноставен накит круна снег пердув крило приврзоци шарм за нараквица ѓердан DIY изработка на накит

10pcs/многу 925 сребрен едноставен накит круна снег пердув крило приврзоци шарм за нараквица ѓердан DIY изработка

Оценка на посетителот:

DEN 363.84
Залиха
Достапно за нарачка


Име : DIY pendant
Боја : сребрена
Големина : Како се покаже
Материјал : сребро 925
Цена за 10pcs
Ако ви треба ѓердан или скокаат прстен,ве молиме да се купи тука

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JD010
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ILYSY
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
круна

Купувачи како што избираат