.

.

TONVIC трговија на Големо 1pc Црна/Бела Ротирачки Метал Earring Чување на Екранот Стојат Носителот Рек 3/4 Слоеви 138/180 Дупки

TONVIC трговија на Големо 1pc Црна/Бела Ротирачки Метал Earring Чување на Екранот Стојат Носителот Рек 3/4

Оценка на посетителот:

DEN 1051.00 -8 %
DEN 1142.40
Залиха
Достапно за нарачка


Ние само го продаде стојат носителот, но и други предмети кои не се вклучени.
TONVIC трговија на Големо 1pc Црна/Бела Ротирачки Метал Earring Чување на Екранот Стојат Носителот Рек 3/4 Слоеви 138/180 Дупки
Големина на :
- 3 Слоеви 138 Дупки : Кол 16 * 24 H (cm)
- 4 Слоеви 180 Дупки : Кол 16 * 30.2 H (cm)
Материјал :
-Железо
Карактеристики :
-Ротирачки метал earring екранот стојат носителот на решетката.
Испорака :
-Ние ќе ефект пратката во рок од 2-4 дена по уплатата е потврдено.
-За Испорака Метод :
*Кина Пост Воздух Mail : Испорака во 15-50 дена
*EMS : Испорака во 7-15 Дена
Времето за испорака е приближно од датумот на испорака.
Вие сте многу ценети дека доцнењето предизвикано од страна на Царинските или транспорт е добро разбрана.
Политика За Наплата :
-Реконструкција и размена на објектите се availabe во рок од 7 дена по купувањето.
-Ние ќе ја ќе предмети по добиеме производот во оригиналната состојба, вклучувајќи пакување и додатоци.
-Превозот, манипулативните и осигурување полнење не се враќа.
-Се врати превозот е за купувачот на сметка.
Ве молиме да ни помогне да се потврди испорака и оставете повратни информации за aliexpress откако ќе ја прими пратката.
Зошто да изберете Тони Накит
*Aliexpress продавница 'Тони Накит' припаѓа на Tonvic Накит Display & Пакет и Tonvic Трговија Co., Ltd. се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг Провинција, Кина. Ние сме професионални производител на накит се прикаже и пакет. Ќе биде подобро, бидејќи ќе се фокусира на тоа.
*Покрај големите цел во фабриката, ние продолжуваме зголемување на производи во акции за да ги исполни клиенти барања на Aliexpress. Еден-стоп шопинг е достапен тука. Можете да најдете речиси сè за накит магазин во овој магазин.
*Наша цел е да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги. Но, не секогаш се споредуваат цените со други продавници. Различни цена, различен квалитет. Ние знаеме цената многу добро, бидејќи ние ги направи. На пример, некои од објектите се направени од слабиот квалитет на сомот. Иако тие изгледаат исти преку фотографија, можете да најдете очигледно разликата од очите. Па тоа е ненормално ако цена е премногу ниска.

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Црна
Големина:
3 layers 138 holes, 4 layers 180 holes
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
O2128
Бренд Име:
TONVIC
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Тежина:
520g
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
180 дупки
Објектот Висина:
30.2cm
Објектот Дијаметар:
16cm
Објектот Должина:
16cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат