.

.

Оригинални RVQ24YN03-25F B502 B103 25мм Половина Вратило Ултра-долг Живот 2W Ротари Potentiometer Тенџере За Трки игра x 10PCS

Оригинални RVQ24YN03-25F B502 B103 25мм Половина Вратило Ултра-долг Живот 2W Ротари Potentiometer Тенџере

Оценка на посетителот:

DEN 5417.00 -5 %
DEN 5702.40
Залиха
Достапно за нарачка

100% Оригинални RVQ24 YN03-25 F B502 B103 25мм Половина Вратило Ултра-долг Живот 2 W Ротари Potentiometer Тенџере За Трки игра x 10 PCS

Карактеристики на предлогот

Отпорот:
10K Ohm, 5K Ohm
Бренд Име:
K
Состојба:
Нови
Технологија:
Јаглерод Филм

Купувачи како што избираат