.

.

5 Бои LED Светло Светилка DC12V 60MM Голем Круг Аркадна Видео Игра Плеер Притисни Копче за Префрлање слободен брод

5 Бои LED Светло Светилка DC12V 60MM Голем Круг Аркадна Видео Игра Плеер Притисни Копче за Префрлање слободен

Оценка на посетителот:

DEN 83.04
Залиха
Достапно за нарачка

Голема црна rim светло копче за Притисни копче за префрлање со светлина појас за поддршка на Производот карактеристики : Бои : црвена, жолта, бела, зелена и сина LED светилка оценет напон : DC12 V (LED светла имаат позитивни и негативни полови, микро прекинувачи без позитивни или негативни полови) На копчето со светлината е составена на копчето тело, фиксен орев, а за миење, а заграда, LED светилка и microswitch, па собранието не собраа. Марк (целосен сет) : копчето + заграда, +LED светло + две нозе, без филмот fretting

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Нови
сертификација:
CCC
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
LED Светло Светилка 60MM Голем Круг

Купувачи како што избираат