.

.

1pcs/многу За Алкател Еден Допир Идол 2 OT6037 6037 6037Y Јачина на звук ГОРЕ/Dowen Копчето За вклучување исклучување Копче за Flex Замена Дел

1pcs/многу За Алкател Еден Допир Идол 2 OT6037 6037 6037Y Јачина на звук ГОРЕ/Dowen Копчето За вклучување исклучување

Оценка на посетителот:

DEN 242.00 -5 %
DEN 255.36
Залиха
Достапно за нарачка


За Алкател Еден Допир Идол 2 OT6037 6037 6037 Y Јачина на глас нагоре/Надолу Копчето За вклучување исклучување Копче за Flex Замена Дел 1pcs/многу
Испорака :
1. Ние ќе се испраќаат во 12hours по исплата потврди од понеделник до сабота . ( со исклучок на празници)
2. Нашата фирма соработува со повеќе професионални изразат друштво на зборот, пратката е многу брзо.
3. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот контакт информации, вклучувајќи име адреса пост телефонот е точно што е многу важно.
Враќање и Замена Политика :
1. Ние стоиме зад нашите производи. Предмети може да биде вратена за размена или целосна наплата во рок од 30 дена од денот ќе примите вашата стока.
2. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба со оригиналното пакување, ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.
3. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка).
4. Ве молиме имајте во предвид дека нашата гаранција не ги покрива крајниот корисник физички оштетувања предизвикани од несреќа за време на пакет отворање на процесот или за време на процесот на инсталација. Ве молиме да се справи со внимание.
Повратни информации :
1. Ако случајно не сте 100% задоволни со оваа трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или ниска детали продавачот Стапка. Ние ќе се обидеме најдобро да се стори сé што е можно да се обезбеди најдобра по-продажба на услуги за нашите клиенти.
2. Ако се е во ред, ве молиме да ни даде позитивен пет ѕвездички повратни информации, позитивни повратни информации е најголемата награда за нас.

Карактеристики на предлогот

дизајн:
Бар
Бренд Име:
IMIDO
Број На Модел На:
За Алкател Еден Допир Идол 2 OT6037 6037 6037Y
Компатибилен Бренд:
За Алкател
QC:
Тест еден по еден
Употреба:
Замена или Repaire делови
Функција:
оригиналниот
Одговараат на:
За Алкател Еден Допир Идол 2 OT6037 6037 6037Y Моќ Flex
во парк:
Yes

Купувачи како што избираат