.

.

1000pcs SMD 1206 Отпорник Пакет 50ValuesX20pcs Отпорници за Полнење Resistencias Trousse Чип Фиксна 1% 0 ohm - 10M ohm SMD Отпор...

1000pcs SMD 1206 Отпорник Пакет 50ValuesX20pcs Отпорници за Полнење Resistencias Trousse Чип Фиксна 1% 0 ohm

Оценка на посетителот:

DEN 266.00 -20 %
DEN 332.64
Залиха
Достапно за нарачка

1000pcs 1206 1% SMD Отпорник Комплет 50 Values X 20pcs 0 R10 MR Вредност Листата :

Карактеристики на предлогот

Номинална моќност:
.
Број На Модел На:
1206 1% 0R-10M
Температурата На Работа:
.
Температурата Коефициент:
.
Пакет Тип:
Surface Mount
боја:
Црна
Отпор Толеранција:
1%
Состојба:
Нови
Тип:
.
Технологија:
.
Отпорот:
0R-10M

Купувачи како што избираат