.

.

Есен 2018 Европски Стил Тинејџерскиот маици Џемпер Децата Був Плетење Монсуните Девојки Т кошула Бебе Облека Зимата

Есен 2018 Европски Стил Тинејџерскиот маици Џемпер Децата Був Плетење Монсуните Девојки Т кошула Бебе Облека

Оценка на посетителот:

DEN 900.00 -14 %
DEN 1045.92
Залиха
Достапно за нарачка


Есен 2017 Европски Стил Тинејџерскиот маици Џемпер Децата Був Плетење Монсуните Девојки Т
маица Бебе Облека Зимата
Големина на Табелата, Големина/Јака Големина Должина(cm) Биста(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) За Висина(cm) За Возраст 6 T/120 54 72 29 43.5 105-125 4-6 години 8 T/130 56 77 31 45.5 125-135 6-8 години 10 T/140 59 81 32 48 135-145 8-10 години 12 T/150 62 87 34 51.5 145-155 10-12 години 14 T/160 65 94 36 55 155-165 12-14 години
Answer : ___________________________ NOTE : 1 : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно кога цел;
2 : Сите мерење е во CM,1inch=2.54 см, грешка е 1-3cm.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
испорака
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот
3. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 15T, 16T
Бренд Име:
maomaoleyenda
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Spandex,Акрилик
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Долго
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
девојки т кошула
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
девојки т кошула
Блузи Тип:
Tees
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Шема:
Маици Џемпер
Тип:
Европски Стил Тинејџерскиот маици

Купувачи како што избираат