.

.

4Pcs 7.4 V 2900mAh BP-828 БП 828 BP828 Камера Батеријата за Canon HFS30 HF20 HG20 G30 G40 XA20 XA25 HFM300 HFM30 HFG30 HFG10 HFM40

4Pcs 7.4 V 2900mAh BP-828 БП 828 BP828 Камера Батеријата за Canon HFS30 HF20 HG20 G30 G40 XA20 XA25 HFM300

Оценка на посетителот:

DEN 3689.00 -17 %
DEN 4444.32
Залиха
Достапно за нарачка

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Прегреат заштита и overcharge заштита.
☞ Спецификации :
* Капацитет : 2900m Ah
* Напон : 7. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
☞ Повратни информации ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
★ Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и ќе po#.Времетраење на снимање не е инфериорен во однос на оригиналот.
Power Trust 4 Pcs 7.
***********ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trust Продавница ************
.
★ Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. 100% Сосема нов и висок квалитет.4 V
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Употреба : Камера
* Број на модел : BP-828
* Тип на производ : Батерија Li-ion Батерија Пакет
* Пакет : Да
☞ Компатибилен Камера Модели :
За Canon BP-828, BP828, BP-820, BP820, 8598 B002. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера.4 V 2900m Ah BP-828
Canon Литиум јонска БАТЕРИЈА ПАКЕТ
☞ Главна Карактеристика :
♣. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
HF G10 HF G20 HF G30 HF M30
HF M300 HF M301 HF M31 HF M32
HF M40 HF M400 HF M41 HF S10
HF S100 HF S11 HF S20 HF S200
HF S21 HF S30 HF11 HF20
HF200 HF21 HG20 HG21
HF200 XA10 XA20 XA25
☞ Пакет Се Вклучени :
4 x BP-828 Батеријата
☞ Претпазливост :
※ Полнење на батерија пред користење
※ Само користи посебни држачи
※ Чувате батеријата терминали чисти
※ Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
※ Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
※ Не расклопување на батеријата пакет
※ Не го изложувајте батеријата на висока температура
☞ За Превозот
1.
Ве молиме да го користите Trademanager или E-мали контактирајте со нас. производот одговара на описот. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Висок капацитет / батерија Li-ion батерија со премиум ќелија.
★ Ви благодариме за вашата поддршка !
☞ W orking часа ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
* Понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30ЧАСОТ
* Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас.4 V 2900m Ah BP-828 БП 828 BP828 Камера Батеријата
За Canon HFS30 HF20 HG20 G30 G40 XA20 XA25 HFM300 HFM30 HFG30 HFG10
HFM40 HFM400
7.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 3560 работни дена.

Карактеристики на предлогот

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
BP-828
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Бренд Име:
powertrust
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Капацитет:
2900mah
Напон:
7.4V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
BP-828 БП 828
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија Пакет

Купувачи како што избираат