.

.

Сопствени 3D мурали,три симпатична цртан филм Жирафа Децата соба de papel parede, дневна соба со софа на ТВ на ѕид Тема Соба позадина

Сопствени 3D мурали,три симпатична цртан филм Жирафа Децата соба de papel parede, дневна соба со софа на ТВ

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D мурали,три симпатична цртан филм Жирафа Децата соба de papel parede, дневна соба со софа на ТВ на ѕид Тема Соба позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT 13520911
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат