.

.

Harem панталони за жени плус големина сомотски висока половината вообичаена capris зелена црвена каки црна есен пролет тренерки женски dhb0703

Harem панталони за жени плус големина сомотски висока половината вообичаена capris зелена црвена каки црна

Оценка на посетителот:

DEN 1898.00 -8 %
DEN 2063.52
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница!

Карактеристики на предлогот

Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Сомотски
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Копче
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име:
WallSarsh
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Стил:
Harem Панталони
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length Pants

Купувачи како што избираат