.

.

[ Mike86 ] Топла Изгние Гаража Метал Сликарство Соба Уметност Сликарство Антички Бар Партија Дом Сала Оркестарот 20X30 CM АА-1049

[ Mike86 ] Топла Изгние Гаража Метал Сликарство Соба Уметност Сликарство Антички Бар Партија Дом Сала Оркестарот

Оценка на посетителот:

DEN 230.00 -49 %
DEN 451.20
Залиха
Достапно за нарачка


Оваа серија на откажам квалитет на слика креативни, договорената, модерен.
Тоа е од суштинско значење за бар,кафе куќа,сите видови на индивидуален карактер на места или на домашна декорација.
Материјал : Метал
Објектот Големина : 20*30 СМ
вон-отсјај,colourfast ,чиста и едноставна, водоотпорен.
Не само што може да се стави во меса,но, исто така, може да висат на ѕидот
Постои мал круг дупка во едни краишта на оваа слика
е салата на фиксен ефект ,исто Така, достапни се сино лепак фиксна.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Shippment : 1.ние можеме да брод на светот, освен APO/FPO
2. Ние ќе брод предмети во рок од 3 до 5 работни дена по извршената уплата е постигнат.
3. Кина Пост Воздух mail - што тоа обично ќе се земе 10-25 работни дена да пристигнат.
EMSтоа обично ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат .
DHL /Федекс/ТНТ- што тоа обично ќе се земе 7-14workingdays да пристигнат.
Сите од нив, исто така, зависи од локална испорака брзина.
4. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење.
5. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
6. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Гаранција и Гаранција : ( се Купи со доверба!) Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го назад во оригиналната состојба во рок од 7 дена за замена или враќање на пари(исклучување на превозот надомест). Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ве молиме имајте на ум : се Врати превозот во вашата сметка.Ако не се согласувате со оваа политика,ве молиме да не конкурираат на мојот предмети.ви благодариме за разбирањето.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :

Карактеристики на предлогот

Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Постер
Бренд Име:
DECORMAN
Стил:
Традиционалната
Број На Модел На:
АА-1049
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Поддршка База:
Хартија
Рамка:
No
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Предмети:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Медиум:
Метал Знаци
Стил:
Гроздобер паб оркестарот
Тип:
Печатени
Шема:
бар стил
Calligraphy и сликање Големина:
20X30 CM
Име:
Mike86
Calligraphy и сликарство тип:
ретро метал постери

Купувачи како што избираат