.

.

2017 Нова Мода Есен и Зима Женски големи димензии со сомот и задебелување чипка ткаенина Зајакот коса декорација Т-маица S01

2017 Нова Мода Есен и Зима Женски големи димензии со сомот и задебелување чипка ткаенина Зајакот коса декорација

Оценка на посетителот:

DEN 611.00 -40 %
DEN 1017.60
Залиха
Достапно за нарачка


Овој фустан е елегантен и благородна. Тоа е и топол капут и чипка џемпер.
Совршен self одгледување .Романтични и елегантна
Ракавите и кадифе . Јака кадифе . Телото на сомот
Тоа е исто така еден фасцинантен крива во зима.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
kerrilado
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер,Памук,Микрофибер
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
s01
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Износени
Декорација:
Чипка

Купувачи како што избираат