.

.

Рачно изработени Маслото репро Едвин Господ Недели име магнат е Слон

Рачно изработени Маслото репро Едвин Господ Недели име магнат е Слон

Оценка на посетителот:

DEN 2304.00 -20 %
DEN 2879.52
Залиха
Достапно за нарачка

ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.Купувачи се одговорни за ваквите обвиненија.
Испорака детали
Ако имате намера да ја понудата за повеќе од 1 предмет, тогаш ние можеме да брод нив заедно.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .
Ве молиме прочитајте за своја корист и разбирање за нашите услови на превозот.
Ако не сте добиле вашиот пакет како што е нашата прогласување во описот, ве Молиме контактирајте ме пред сакате да ја напуштат повратни информации, ние може да се вратат парите или испраќање содржина како ваш избор. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.
100% рачно изработени Маслото Рака се Протегала и врамени Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено.
Ние брод на Ebay регистрирана адреса. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. Ви благодариме!
2.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.?Ако не сте сигурни, тогаш ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат. Големина Големина=24 X36inch
(без влошки, без рамка) Раб Задржани огледало работ 3-5cm време на Испорака
1.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување.
Сите предмети ќе бидат испратени на светот во рамките?3 работен ден преку Кина Пост e Packet / Поштенски Воздух Mail.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Ние брод на производот да U.
Материјал Платно Печатење со Квалитет на рејтинг AAAA+ Висок квалитет. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .
Куповна цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа .

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ААА
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
EASTCODE
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат