.

.

Прозорецот за Префрлање За ФОЛКСВАГЕН 99-04 GTI Голф 4 Jetta MK4 БОРА БУБА Passat Б5 Б5.5 Мастер Моќ Прозорец Контрола Switch Копчето

Прозорецот за Префрлање За ФОЛКСВАГЕН 99-04 GTI Голф 4 Jetta MK4 БОРА БУБА Passat Б5 Б5.5 Мастер Моќ Прозорец

Оценка на посетителот:

DEN 266.00 -15 %
DEN 312.96
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Одлично и висок квалитет на контрола. Директна замена за вашите оригинални решенија. Употреба на сосема нов еколошки материјали. Прилагодлива Автомобилот Начини : Бора A4/ Голф A4/ Passat Б5/ Jetta/ Седиште S5 Спецификација : Материјал : АБС Боја : Црна Референтен Дел Број : 1 J4959857 B Големина : 12.5x4cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо! 2. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. 3. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) 4. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Пакет се вклучени : 1 x Автомобил Прозорецот се Префрлите

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Тирол
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC

Купувачи како што избираат