.

.

10pcs трговија на Големо Masonic Иглички и Брошеви Слободни Мајстори Значка Витези Темплари Печат Крстоносците Solomons Храмот Freemason Lapel Pin

10pcs трговија на Големо Masonic Иглички и Брошеви Слободни Мајстори Значка Витези Темплари Печат Крстоносците

Оценка на посетителот:

DEN 1103.52
Залиха
Достапно за нарачка

БЕЛЕШКИ : Ова е производство цел, ние не ги имаат во залиха. Така pls љубезно продолжен за уште 10 работни дена кога у место цел. ви благодарам многу!
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПОРАКА НИ СЕ ЗА ОНЛАЈН СЕРВИС КАКО WHATSAPP, SKYPE. ЗА КОРИСНИЧКИ ЦЕЛ, PLS НИ ИСПРАТИТЕ СКИЦИ И ФОТОГРАФИИ СО КОЛИЧИНИ ЗА НАС ПРОВЕРКА НАЈДОБРА ЦЕНА : -)
Топло совети : 1. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. 2. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www.17track.net. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн., кои барање за дополнителни трошоци. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )

Карактеристики на предлогот

Тема:
Патриотизам
Стил:
Религиски
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
HigoRio
Модел:
YP015
Masonic:
lapel pin

Купувачи како што избираат