.

.

Стаклена вазна украси Транспарентно стакло вазна мини вода цвет тенџере креативни симпатична делфинот

Стаклена вазна украси Транспарентно стакло вазна мини вода цвет тенџере креативни симпатична делфинот

Оценка на посетителот:

DEN 623.04
Залиха
Достапно за нарачка


Растенијата се користат само за декорација и не е за продажба
Прирачник за мерење на големината, ќе има грешки

Карактеристики на предлогот

Стил:
Модерна
Број На Модел На:
QY1001
Функција:
Tabletop Вазна
Големина:
S
Материјал:
Обоени Глазура
Бренд Име:
ANDAZIYAN

Купувачи како што избираат