.

.

Жица Stripper Коаксијален Кабел Stripper Менгеме Видео Жица Crimping Алатка Crimping Клешти за RG59 РГ 6 RG7 RG11

Жица Stripper Коаксијален Кабел Stripper Менгеме Видео Жица Crimping Алатка Crimping Клешти за RG59 РГ 6 RG7

Оценка на посетителот:

DEN 144.00 -31 %
DEN 209.28
Залиха
Достапно за нарачка


Жица Stripper Коаксијален Кабел Stripper Менгеме Видео Жица Crimping Алатка Crimping Клешти за RG59 РГ 6 RG7 RG11 Спецификации :
Име : Жица Stripper
Модел : МТ-323
Тежина : Околу. 53 g
Должина : 120 ± 1 mm
Месо тело материјал : Увезени ABS
Се стега главата материјал : SK-5
Менгеме се справи со должина : 5 mm/0.2 во
Соголување жица со дијаметар : од 3,5-9 mm/0.14 - 0.35 во
Се применуваат за : Коаксијален кабел ТВ линија
Коаксијален кабел соголување спецификации : за RG59, РГ 6, RG7, RG11
1 X Жица Stripper

Карактеристики на предлогот

Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
Жица Stripper
Тип:
Decrustation Клешти
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Жица Stripper
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WEIERLI
Материјал:
Увезени ABS

Купувачи како што избираат