.

.

Нов Лаптоп, ЛЦД Кабел за Asus X550 X550VA X550L X550C X550D 1422-01m6000

Нов Лаптоп, ЛЦД Кабел за Asus X550 X550VA X550L X550C X550D 1422-01m6000

Оценка на посетителот:

DEN 252.00 -35 %
DEN 388.32
Залиха
Достапно за нарачка


Нов Лаптоп, ЛЦД Кабел за Asus X550 X550 VA X550 L X550 C X550 D 1422-01m6000
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ.
Како да се правилно се идентификуваат лаптоп со LCD/LED/LVDS кабел ви треба :
Многу лаптоп модели се користат повеќе од еден тип на кабел во зависност од неговата оригинална конфигурација. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x Нов Лаптоп, ЛЦД Кабел за Asus X550 X550 VA X550 L X550 C X550 D 1422-01m6000

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
како фото шоу
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
LCD LVDS LED Видео КАБЕЛ
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Купувачи како што избираат