.

.

Виси Светлина За Трпезарија Гроздобер Француски Кристално Стакло Лустерот Светлина Тела Црна Куќа Американската Бела Суспензија Светилка

Виси Светлина За Трпезарија Гроздобер Француски Кристално Стакло Лустерот Светлина Тела Црна Куќа Американската

Оценка на посетителот:

DEN 13517.00 -12 %
DEN 15360.00
Залиха
Достапно за нарачка

материјал : железо+сликарство црно стакло +кристал димензии : дијаметар околу 85cm*висина 95+30cm синџири осветлување грло : E14 или E12 10*3w или 5w,7w ,ве молиме да користите led сијалица . 12*3w или 5w,7w ,ве молиме да користите led сијалица . СИЈАЛИЧКАТА НЕ се ВКЛУЧУВААТ напон : ние може да произведе 110~240 V,кога ќе ги нарачате ве молиме да ми кажете што напонот што треба .

Карактеристики на предлогот

Број на Светла:
10 светла, светла 12
Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
Minfu
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
Up
Карактеристики:
Лустери
Тело Материјал:
Стакло
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
3
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC,CE,CQC,LVD,PSE,RoHS,ССА,VDE
Заврши:
Железо
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Напон:
110V,120V,220V,230V,240V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Број На Модел На:
gt83

Купувачи како што избираат