.

.

De Papel parede Seafoods Ракчиња Мраз Храна позадини,ресторан за брза храна продавница бар трпезарија ТВ ѕид кујна 3d мурали

De Papel parede Seafoods Ракчиња Мраз Храна позадини,ресторан за брза храна продавница бар трпезарија ТВ ѕид

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


De Papel parede Seafoods Ракчиња Мраз Храна позадини,ресторан за брза храна продавница бар трпезарија ТВ ѕид кујна 3d мурали

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
G
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство

Купувачи како што избираат