.

.

Бесплатен превозот 100pcs Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор PG7 за 3-6.5 mm Кабел

Бесплатен превозот 100pcs Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор PG7 за 3-6.5

Оценка на посетителот:

DEN 753.12
Залиха
Достапно за нарачка


Pls забелешка каква боја би u ви се допаѓа?ние ќе испрати бело на стандардно. Снабдување боја : црна, бела Материјал : УЛ најлон 6/6, оган оценка 94 v-2, стегање прстен е отпор од страна на гумени материјал. Карактеристики : 1. Стегање прстен на посебен дизајн, силна тензија, без оштетување на моторот. 2. Не треба да дезинтеграција на фиксна главата, кабел може да биде директно вметнат цврсто, заштеда на време и удобен. Употреба : општите механички, електрични опрема, машина и контрола кутија, дистрибуција кутија, како што се кабел фиксна.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Најлон
Големина:
3-6.5mm
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
PG7

Купувачи како што избираат